مقدمه‌چینی گسترده مراکش برای استقبال از پادشاه عربستان

[ad_1]

شخصی به نام “مجتهد” که به افشاگری‌هایش درباره خاندان حاکم عربستان معروف است، تصاویری را از مقدمه چینی‌های گسترده در مراکش برای استقبال از سلمان بن عبدالعزیز منتشر کرده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از ششبکه خبری المنار، مجتهد در صفحه خود در توییتر تصاویری از تعداد زیادی از خودروهای مجلل منتشر کرد و نوشت: صدها خودروها از مجلل‌ترین مدل‌های “مرسدس” و “رنجرور” منتظر هیات همراه سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان در طنجه هستند و طبیعتاً این خودروها غیر از خودروهای “بنتلی” و “رولز رویس” برای مسئولان ارشد هیات سعودی می‌باشند.

وی در توئیت دیگری نوشت که تصویر خودروهای مخصوص هیات عربستانی از هتل “موفنبیک” گرفته شده است و همانند این خودروها در چندین هتل دیگر نیز هستند.

خبرگزاری آناتولی پیشتر از یک مسئول در کارگروه ناظر بر مقدمه چینی‌های سفر تفریحی تابستانی پادشاه عربستان در شهر طنجه مراکش نقل کرد که آمادگی‌ها از اواخر ماه رمضان گذشته به صورت گسترده در حال انجام است.

سلمان بن عبدالعزیز در منطقه “کاپ سوارتیل” اقامت می‌گزیند که این منطقه یک گردشگاه در شهر طنجه است که در آن سواحل و مناطق جنگلی وجود دارد و مشتمل بر چندین طرح گردشگری است.

شهر طنجه مراکش از چند هفته قبل در وضعیت آمادگی و انتظار به سرمی‌برد؛ چراکه پادشاه عربستان این شهر را برای سفر تفریحی خود برای سومین سال پیاپی انتخاب کرده است. این شهر با لقب “عروس شمال” توصیف می‌شود.

صدها اتاق در بزرگ‌ترین هتل‌ها در این شهر و همچنین سوئیت‌ها و ویلاها و صدها خودروی مجلل برای استقبال از هیات همراه با ملک سلمان رزرو شده است.

پادشاه عربستان سال گذشته در مقر اقامت خود در شهر طنجه با چندین امیر و رئیس جمهور و پادشاه دیدار کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *