پیام تسلیت وزیر بهداشت و درمان در پی درگذشت پزشک بستکی

[ad_1]

وزیر بهداشت و درمان در پی درگذشت یکی از پزشکان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک که در حین انجام وظیفه جان خود را از دست داد، پیام تسلیتی صادر کرد.

 به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، در متن پیام دکتر سیدحسن هاشمی آمده است :

انالله و اناالیه راجعون

بار دیگر یکی از نیکان خانواده بزرگ سلامت در حال انجام وظیفه به دیدار حق شتافت.

مرحوم دکتر نبیل بهروزی هنگام دهگردشی به منظور ویزیت مادران باردار و سرکشی به بیماران، در سانحه واژگونی خودرو جان به جان آفرین تسلیم کرد.

زبان و کلام قاصر است در توصیف غمی چنین سترگ، غم از دست دادن همکار و خادمی دلسوز و چه می‌توان گفت جز آرزوی بهشت برین برای روح پاکش که در ماه مهمانی خدا، مهمان معبودش شد؛ او که راهی را پیمود که همه ما از همان روز که لباس خدمت به تن کردیم و حفظ جان مردمان را بر سلامت خویش ارجح دانستیم، در آن گام نهادیم.

اینجانب ضمن آرزوی سلامت و بهبودی کامل برای مصدومان سانحه، ضایعه اسفناک درگذشت این همکار عزیز، پزشک روستای چاه بنارد از توابع شهرستان بستک را به خادمان عرصه سلامت، همکاران آن مرحوم در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و خانواده ارجمندش تسلیت عرض می‌کنم؛ برای روح بلندش علو درجات و برای تمامی بازماندگان صبر و اجر آرزو می‌کنم.

به گزارش ایسنا، روز گذشته ماشین موسو شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک در سانحه رانندگی واژگون شد و دکتر بهروزی که خود متولد شهرستان بستک است، متأسفانه جان به جان‌آفرین تسلیم گفت.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *